Skip to content

certifikovaný salon CND

Bez porušení povrchu nehtů

Vysoký a stabilní lesk

130+ odstínů

Zpevnění nehtů

koncept péče o pleť a upravených nehtů na jednom místě

Salon jsem otevírala s jasným konceptem. Udělat si hezký čas s kompletní péčí. Pro mé stálé klienty kosmetických služeb nabízím možnost péče o nehty na jednom místě. 

Odpolední termíny již nejsou možné.

Ceník platný od 1.4.2022

Co je to CND Shellac

Jedná se i po letech na trhu o stále unikátní, jedinečnou technologii úpravy nehtů.

U zrodu produktů stál rozsáhlý průzkum mezi zákazníky, z něhož se vyvinula potřeba snadné aplikace, dlouhodobého nošení a v neposlední řadě snadného odstranění, to vše bez poškození nehtů. Zdánlivě protichůdné požadavky, nicméně po náročném vývoji se inženýrům z výzkumného centra CND podařilo takový produkt vytvořit.

ČÍM SE SHELLACTM LIŠÍ OD OSTATNÍCH PRODUKTŮ?

Pokud budeme hovořit o Shellacu, liší se nejen svým prvenstvím na světovém trhu, ať už z hlediska toho, že to byl první produkt svého druhu, který se na trhu objevil, či z hlediska své obliby mezi nehtovými designérkami a zákaznicemi.

Společnost CND dala vzniknout novému oboru v nehtové modeláži – krásné úpravě přírodního nehtu bez poškození. Jedině se Shellacem se nepiluje, proto nepoškozujeme nehtové lůžko, a to ani při nanášení natož při jeho odstraňování.

ODSTRAŇOVÁNÍ

Když nám Shellac odroste a je čas ho odstranit, ocení každá z nás jak snadno a rychle to jde. A jak už to bývá, za  každou jednoduchou věcí je spousta složitého výzkumu a chytrých nápadů. V každé barevné vrstvě Shellacu i Top Coatu se během vytvrzování vytvoří spousta mikroskopických okem ani nepostřehnutelných kanálků, které vedou až k podkladové vrstvě. Když tedy prst zabalíme do odstraňovacího polštářku, pronikne těmito kanálky aceton až k nerozpustné základní vrstvě a celou vrstvu Shellacu rychle rozpustí. Zbytky pak jen otřeme odstraňovacím tampónem a případný houževnatější kousek odpíchneme pomerančovým dřívkem. Žádné pilování, rovnou můžeme nanést nový Shellac nebo přetřít olejíčkem a odejít ze salonu s čistými přírodními nehty. Málokdo by řekl, že na nich ještě před deseti minutami byla nejodolnější barva na trhu.

VÝDRŽ

Jak dlouho Shellac vydrží a co všechno snese? Dá se říci, že snese prakticky cokoliv mimo rouzpouštědla, mezi které může patřit i řada domácích přípravků na úklid. Standardní výdrž je 14 dní.. Se Shellacem si můžete mýt hlavu, vrtat se v zahrádce (v rukavicích), koupat se v moři, prostě cokoli chcete. Mezi mými zákaznicemi se najde i velká spousta dívek a dam, které Shellac nosí až 4 týdny. Aplikace na nohou je mnohem stabilnější, zde se setkávám s výdrží 6-9 týdnů. Zde se Shellac odstraňuje spíše z důvodu příliš odrostlých nehtů.