Skip to content

 

 

Pěstění těla vnímám jako největší odměnu a ukázku úcty k sobě samému. 
Nabídku ošetření jsem sestavila na principu několika typů směrovaných ošetření. Konkrétní druh ošetření Vám zvolím na místě po krátké konzultaci a seznámení se s Vaší pletí a zvyky. Pracuji dle individuálních potřeb a životních zvyklostí klienta a mnoha dalších důležitých faktorů, kterými vás provedu. Proto zde nedávám možnost předem si vybrat z hydratačních, projasňujících, detoxikačních a dalších běžně používaných názvů ošetření. Ucelila jsem výběr do tří skupin dle ošetřovaných oblastí. 

Ráda objevuji pro náš trh neznámé značky, stejně tak jako jsem již vyzkoušela značky velmi známých jmen. Pro práci jsem si zvolila značku německé kosmetiky AnneMarie Börlind, která  je mi sympatická svou filozofií, čistotou složení a zejména stálým vývojem.
 Přípravky jsou vegetariánské a některé i veganské. Ve výjimečných případech používají přírodní látky jako je včelí vosk, protože má speciální vlastnosti a nelze jej získat jiným způsobem. Veškeré přípravky jsou bez parabenů a derivátů minerálních olejů (silikony, MOAH, parafíny). Rostlinné látky pochází převážně z kontrolovaného a organického pěstování rostlin podložené i certifikací EcoControl, která je považována za nepřísnější certifikát. Produkty jsou pro účinnost a bezpečnost samozřejmě dermatologicky testovány. Vstupní suroviny jsou pečlivě vybírány a často pochází z fair trade projektů z certifikovaného organického zemědělství. Pro výrobu kosmetiky je používána pramenitá voda z Černého lesa, z hloubky více než 160 metrů, kde vyvěrá čistá a velmi měkká Schwarzwaldská pramenitá voda. Voda není chemicky ošetřena a neobsahuje chlór a jiné chemikálie. Jako například zbytky pesticidů a herbicidů, ale i umělé hormony. Proto tato kosmetická značka čerpá vodu z původních podzemních rezervoárů. Tato pramenitá voda je bohatá na minerály jako je draslík, magnézium, kalcium a zinek, a je tak optimálním základem všech produktů péče. 
V AnneMarie Börlind získali více než čtyřicetkrát certifikát německé instituce Stiftung Warentest a ÖKO-TEST s ohodnocením „vynikající“ a bez živočišných výtažků. Stejně tak získali více než 60 vyznamenání a ocenění z inovativní produkty.