Skip to content
Previous
Next

Kdo jsem?

Více něž 11 let souvislé praxe a působení v oboru péče o tělo. Vystudovala jsem přímé maturitní zaměření Kosmetické služby. Náplň oboru obsahuje také vizážistku, manikúru, pedikúru, depilace, prodlužování řas  a další. Mé znalosti během života rozšířily i zkušeností z oborů jako je biofyzika, fyziologie, genetika a biologie, dermatologie, toxikologie, mikrobiologie, anorganická-organická-analytická chemie. 

Pracovala jsem v zahraničních kosmetických salonech. Kolem roku 2010 jsem mezi prvními v ČR, začala upravovat obočí metodou, která je specifická pro východní země. Odstranění chloupků za pomoci nití a koloristiku obočí přírodním barvivem hennou. To vše mě osobně naučily upravovat ženy z východních zemí. Při studiu jsem se bavila estetikou i mimo salony, avšak ve formě fotografie a grafiky.

Specializuji se na individuální přístup k péči o pleť obličeje a těla. Preferuji práci v přirozeném duchu k našemu tělu. Vyhýbám se nabídce služeb, které by mohly postupem času narušit či trvale zničit strukturu ošetřované části. Aktivně sleduji novinky v oboru a udržuji v rovnováze nabídku služeb stejně tak, jako své znalosti. Velmi si zakládám na klidu a pořádku při své práci a obecně nemám v oblibě telefony. Preferuji písemnou komunikaci. Beru svou práci vážně, ale nebudeme si lhát, lidské tělo není nevyčerpatelný zdroj. Každý máme mimo práci i jiné povinnosti, zájmy a rodinu. Poslední čas se snažím najít správný balanc mezi prací a volným časem. Poslední roky jsem se v oboru setkala s mnohým, a spousta situací mě utvrdila v nastavení jistých hranic. Rozhodla jsem se již nenabírat ve velkém měřítku nové klienty a snažím se věnovat čas stálým návštěvníkům. Nedávám velké šance nespolehlivým a zcela se snažím omezit pracovní aktivitu zasahující do večerních hodin.

Značky, které jsem vyzkoušela

AnneMarie Börlind, Juliette Armand, Thalgo, Babor, Phyris, Darphin Paris, SynCare, Payot, Nobilis Tilia, Matis Paris, Éminence, Sisley, Lancome, Givenchy, Essie, O.P.I., Biotherm, Ellebana, Glamour Lashes, Violet Lashes, Delarom Paris, Orly, Footlogix, Cuccio, CND, NARS, Huda Beauty, Fenty, Zoeva, Too Faced, Pretty Vulgar, Inglot, MAC, Dior, Benefit, …