O nás

Previous
Next

Více něž 12 let souvislé praxe a působení v oboru péče o tělo. Vystudovala jsem přímé maturitní zaměření Kosmetické služby. Náplň oboru obsahuje také vizážistku, manikúru, pedikúru, depilace, prodlužování řas  a další. Mé znalosti během života rozšířily i zkušeností z oborů jako je biofyzika, fyziologie, genetika a biologie, dermatologie, toxikologie, mikrobiologie, anorganická-organická-analytická chemie. 

Pracovala jsem v zahraničních kosmetických salonech. Kolem roku 2010 jsem mezi prvními v ČR, začala upravovat obočí metodou, která je specifická pro východní země. Odstranění chloupků za pomoci nití a koloristiku obočí přírodním barvivem hennou. To vše mě osobně naučily upravovat ženy z východních zemí. Při studiu jsem se bavila estetikou i mimo salony, avšak ve formě fotografie a grafiky.

Specializuji se na individuální přístup k péči o pleť obličeje a těla. Preferuji práci v přirozeném duchu k našemu tělu. Vyhýbám se nabídce služeb, které by mohly postupem času narušit či trvale zničit strukturu ošetřované části. Aktivně sleduji novinky v oboru a udržuji v rovnováze nabídku služeb stejně tak, jako své znalosti. Velmi si zakládám na klidu a pořádku při své práci a obecně nemám v oblibě telefony. Preferuji písemnou komunikaci. Beru svou práci vážně, ale nebudeme si lhát, lidské tělo není nevyčerpatelný zdroj. Každý máme mimo práci i jiné povinnosti, zájmy a rodinu. Poslední čas se snažím najít správný balanc mezi prací a volným časem. Poslední roky jsem se v oboru setkala s mnohým, a spousta situací mě utvrdila v nastavení jistých hranic. Rozhodla jsem se již nenabírat ve velkém měřítku nové klienty a snažím se věnovat čas stálým návštěvníkům. Nedávám velké šance nespolehlivým a zcela se snažím omezit pracovní aktivitu zasahující do večerních hodin.