Způsoby objednání A podmínky

Jednoduše a písemně

Facebook

.

Osobně při Vaší poslední návštěvě

Email

SMS

Nepřijímám hovory

Při práci ve studiu je nutností vždy ztlumený mobilní telefon pro zachování klidové zóny.  Výjimečně volám zpět ve volných chvílích klientům, kteří ponechali sms a potřebují požadovanou službu vysvětlit, popř. vysvětlit polohu studia. Vzkazy a zprávy vyřizuji ve volných chvílích během dne. Nejpozději však do 3 pracovních dnů.

1, Proč písemně?

Již od otevření salonu si potrpím na písemné komunikaci. Stejně tak, jako je otevírací doba dle objednávek. Vše je uzpůsobeno klidu a nenarušení relaxace. Z toho důvodu, aby nikdo nezvaný nenarušoval ošetření klientů, je i objednací proces uzpůsoben tak, aby byl jasný, rychlý a tichý. Jako pracovník tak nejsem nucena odbíhat od klienta k vyřizování příchozích hovorů. Ponecháním SMS zprávy, nebo vzkazu na sociální síti , Vám tak budu moci v nejbližší možné chvíli odepsat a nenarušit tak klidovou zónu. 

2, Proč písemně?

Písemnou objednávkou stvrzujete, že o termín máte vážný zájem a využijete jej. Objednáním se, dáváte souhlas s všeobecnými obchodními podmínkami tohoto salonu.

Díky písemné komunikaci dochází k eliminaci nedorozumění. Je třeba vypsat o jaké veškeré úkony máte zájem. Pomocníkem Vám může být nabídka služeb.  Pokud si opravdu nejste jisti, co od služby očekávat, zda je pro Vás vhodná, sjednejte si nejprve konzultaci, nebo zažádejte o zavolání zpět. Úkony nelze snadno dodávat na místě v den Vašeho termínu. Každá služba má svůj časový harmonogram, po jehož skončení následuje další objednaný klient.  Úkony lze pouze zaměnit za jiné, stejně časově dlouhé. Výjimkou se stává moment, kdy nedorazí následující klient.

Včas

Objednávejte se prosím s předstihem. Pro odpolední termíny od 15h platí objednací lhůta min. 2-4 týdny předem. V dopoledních hodinách se naskytuje větší šance pro rychlejší průběh objednání a uskutečnění služby. Mimo letní sezónu při uskutečnění Vaší objednávky na službu, která má být provedena v dopoledních hodinách lze vyjít vstříc i během konkrétního týdne . V letních měsících doporučuji 2 týdny předem. 

Víkend - zavřeno

O víkendech je studio zavřeno. Prosím respektujme tento čas pro osobní volno a čas s rodinnou.

Všeobecné obchodní podmínky

OBJEDNÁNÍM SLUŽBY VZNIKÁ MEZI ZÁKAZNÍKEM A PROVOZOVATELEM SMLUVNÍ VZTAH A JE TO ZÁROVEŇ I SMLUVNÍ SOUHLAS S TĚMITO VŠEOBECNÝMI PODMÍNKAMI

Designed by © Lenka Nemravová 2019. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu majitele je zákázáno.