Aktuality a novinky

akce – terminy – oznámeni

ZAVŘENO:  

13.8.-27.8.2019 Zavřeno

29. a 30.8.2019 Zavřeno

9.9.-13.9.2019 Zavřeno

 Od konce září zkracuji pracovní dobu v některé dny, kdy nebudu od dané odpolední hodiny přijímat klienty a jiné celé dny nebudu v Olomouci. 

K 1.10.2019 dojde s pravděpodobností po 2,5 letech ke změně ceníku služeb.

Pátky nepřijímám objednávky – volný den pro případ nutné kapacity pro přeobjednání klientů při mé nepřítomnosti během týdne. Provozní den pro zavážky sterilizace, úklid a opravy provozovny a jediný pracovní den v týdnu pro vyřízení náležitostí ve městě,  které mají také svou omezenou otevírací dobu. Děkuji za pochopení.

Stále od roku 2017 platí – nepřijímám nové klienty na odpolední termíny. Dopoledne velmi omezeně dle časových možností.

Neprovádím samostatné služby/drobné úkony jako úpravy obočí a depilace. Úkony jsou pouze součástí celkových ošetření.

Na odpolední termíny nepřijímám nové klienty. Ráno a dopoledne přijímám omezeně dle kapacitních možností na kosmetiku a liftingy řas. Pracuji se stálou klientelou.

 

Květen a červen – kdykoliv hrozí zrušení termínů z mé strany, ze zdravotních důvodů plánovaných zákroků – přesný termín bude uveden. Děkuji za pochopení.

Nové klienty na kosmetická ošetření pleti přijímám OMEZENĚ, pouze v ranních a dopoledních termínech v rámci možností kapacity. Odpolední termíny nenabízím – jsou více jak dva roky plně obsazeny.

Objednávky emailem (ne příliš urgentní), na Facebooku, nebo SMS zprávou. Upozorňuji, že jsem vytížená a nesedím u telefonu. Vyřizuji až když mi to umožní čas. 
 Proč ne hovory, viz. sekce v levém menu o objednávkách. Hovory nepřijímám od začátku funkce salonu. Není to novinka. Všude na sítích, kde to jen lze to uvádím. 

 

Děkuji stálým klientům a klientkám, za objednávky nových termínů ihned po ošetření. Díky vzájemné spolupráci mám více času na zkvalitňování služeb.  🙂 

 

Otevírací doba
prosinec 2018/leden 2019

Otevřeno do 19.12. 2018. Rezervujte si své termíny s předstihem. 

Od 20.12.2018 do 2.1.2019  ZAVŘENO.

Bezplatné lakování CND Shellac Wild Earth

Dne 10.10. 2018  proběhne bezplatné lakování novou podzimní kolekcí CND Shellac Wild Earth. 

Prosím zájemkyně o rezervaci termínu. Salon bude otevřen od 8:30. Vítám všechny, i ty na které se nedostane. Určitě se za námi zastavte podívat na průběh aplikace. Moc ráda Vám zodpovím Vaše dotazy. 

9:00, 10:00, 11:00,     13:00, 14:00, 15:00 

Rezervace na email: lenanemravova@gmail.com

SMS: 731 815 493

nebo na Facebooku: Kosmetické studio Lenka Nemravová

Zavřeno, nevyřizují se objednávky ve dnech:

24.8.-7.9.2018 ZAVŘENO dovolená, prosím nevolat. 

 

Novinky, plánované rozšíření komfortu, připravované akce

Od druhé poloviny března 2018 jsem se rozhodla pro ukutečnění zvýšení komfortu při pleťových a pedikúrních ošetřeních. Pomůže nám k tomu nový model ergonomického SPA lehátka. 

Stejně jako v předešlém roce, budou v průběhu roku probíhat jednodenní akce k představení nových kolekcí Shellac, značky CND. Tyto dny budou jako doposud předem ohlášeny a termíny budou dostupné pouze na časovou rezervaci. Pro ostatní zájemce, alespoň o podívanou či konzultaci, budou v těchto dnech samozřejmě dveře otevřeny.

Od 1.5.2018 nadobro zmizí ceník pleťových ošetření značkami SynCare, atd. V platnost zůstávají ošetření Delarom Paris. Prosím nové i stálé klienty, aby tuto skutečnost braly v potaz. 

Květnové svátky 1. a 8.5. zavřeno.  30.4. a 7.5. je provoz studia dle objednávek, ale pouze do 14:30hod. 

V letních měsících připravuji jednodenní akci s Delarom Paris. 

Od dubna 2018, prosím, opět po roce o včasné rezervace termínů. Zajisté bude více dopoledních míst. Odpolední termíny od 14hod a dále, jsou již na min. 3 týdny předem zamluveny. 

Parkování – prosím klienty, aby myslely s časem i na parkování! (alespoň 15min rezerva)  To že je problém zaparkovat, není má vina a není třeba mi to předhazovat. Nic tím nezměním.  Jsem s parkováním v naprosto stejné pozici. Je třeba si uvědomit, že jsme ve městě, nikoliv u supermarketu. Před 3 lety zde situace s parkováním nebyla jako dnes, vše se logicky vyvíjí. – Můžete využít z velkého množství placených parkovacích míst v okolí hl.nádraží Olomouc, jelikož zde nebudete trávit čas celý den, ale  při jedné proceduře max. 1,5h.  Dále: bezplatná parkovací místa na hlavní ulici – tř.Kosmonautů, v bočních ulicích, v blízkosti ÚP/Kauflandu,  nebo 15 minutová procházka pěší chůzí z OC Šantovka. 

21.3.2018 Bezplatná aplikace CND Shellac

Milé dámy, 
dovolte mi pozvat Vás na lakování se CND™SHELLAC™ dne 21.3.2018 s novou jarní kolekcí Nude.
Nehty musí být: přírodní bez předchozí aplikace CND Shellac, akrylu a UV gelu, gellaku nebo laku.
Je nutné si předem zamluvit termín. 
Pokud budete mít zájem můžete se přijít podívat i bez objednání a zjistit jak aplikace CND Shellac probíhá, jakými dalšími odstíny disponuje a o čem služba vlastně je.

Rezervace termínů na Facebooku, formou SMS na čísle 731815493

Termíny: 

9:00  obsazeno

10:30 obsazeno

12:00 obsazeno

13:00 obsazeno

14:00 obsazeno

 

22.11.2017 bezplatné lakování CND Shellac

Pro klientky, které by rády vyzkoušely tuto jedinečnou metodu úpravy přírodních nehtů bez porušení povrchu nehtů. Seznámím Vás s konceptem CND Shellac a Vinylux, představím Vám novou zimní kolekci 2017 Glacial Illusion a strávíme spolu příjemný čas. Zápis bude probíhat od začátku měsíce listopadu telefonicky, formou sms nebo osobně ve studiu. 

Budu se na Vás moc těšit. 

20.9.2017
Bezplatná aplikace CND Shellac

Více informací k akci a postup rezervace místa na Facebooku. Vše je vydáno veřejně, tj. dostupné i pro klienty bez Facebook účtu. 

 

Designed by © Lenka Nemravová 2019. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu majitele je zákázáno.