Vystudovaný 4-letý obor KOSMETIKA s maturitou

Praxe: Londýn, Praha

Zaměření s důrazem na biofyziku, chemii, fyziologii těla, aromakologii a aromaterapii.

Více než 8 let souvislé praxe a působení v oboru krásy a péče o tělo. Zaměření na kosmetické služby, které obsahují také vizážistiku, manikúru, pedikúru, depilace a další.

Pracovala jsem v zahraničních kosmetických salonech. Mezi prvními v ČR jsem začala na našem území upravovat obočí indickou metodou, které jsem se naučila upravovat v originálním prostředí.

Specializuji se na individuální přístup k péči o pleť obličeje a těla. Preferuji práci v přirozeném duchu k našemu tělu. Vyhýbám se nabídce služeb, které by mohly postupem času narušit či trvale zničit strukturu ošetřované části těla. Sleduji nové trendy a postupně udržuji i rozšiřuji nabídku služeb, stejně tak jako své znalosti a praktické dovednosti. Vsázím na kvalitní služby, péči a osobní přístup ke každé klientce. 

Velmi si zakládám na klidu a pořádku při své práci. Nerada po letitých zkušenostech nabírám velké množství klientů. S láskou se věnuji stálým klientům, kteří se ke mě vrací, chováme k sobě vzájemnou úctu a respekt. Bez řádné domácí péče, která podpoří práci v salonu, nikdy nedosáhneme vytoužených výsledků. Je to o vzájemné spolupráci mezi mnou a Vámi. 

Jaké profesionální značky mi prošly pod rukami, pracuji/pracovala jsem s nimi, nebo jsem je dlouhodobě používala? 

Juliette Armand, Germaine de Capuccini, Babor, Payot, SynCare, Nobilis Tilia, Ryor, Alcina, Phyris, Lancome, Givenchy, Éminence, Matis Paris, Sothys, Sisley, O.P.I, Orly, Essie, Footlogix, Biotherm,  Glamour Lashes, Violet Lashes, Delarom Paris,  Darphin Paris,  NARS, Huda Beauty, Fenty, Zoeva, Too Faced, CND, Cuccio, Pretty Vulgar, Inglot, MAC, Dior, Benefit, Payot, Gucci, …

 

Lenka N.

Designed by © Lenka Nemravová 2019. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu majitele je zákázáno.