Skip to content

Vystudovaný 4-letý obor KOSMETIKA s maturitou

Praxe: Londýn, Praha

Zaměřené vzdělávání se s důrazem na biofyziku, chemii, fyziologii těla, aromakologii..

Více než 9 let souvislé praxe a působení v oboru krásy a péče o tělo. Vystudovala jsem přímé maturitní zaměření na kosmetické služby, které obsahují také vizážistiku, manikúru, pedikúru, depilace, prodlužování řas a další.

Pracovala jsem v zahraničních kosmetických salonech. Mezi prvními v ČR jsem začala na našem území upravovat obočí indickou metodou, které jsem se naučila upravovat v originálním prostředí.
Poslední 4 roky píšu malé články a  pomáhám informovat ostatní pracovníky služeb i veřejnost o zákulisí a inovacích z kosmetického světa. Několik roků jsem se při škole bavila estetikou i mimo salony, avšak ve formě fotografie a grafiky. Před dvěma roky jsem se za fotoaparát opět vrátila.

Specializuji se na individuální přístup k péči o pleť obličeje a těla. Preferuji práci v přirozeném duchu k našemu tělu. Vyhýbám se nabídce služeb, které by mohly postupem času narušit či trvale zničit strukturu ošetřované části. Sleduji novinky a udržuji v rovnováze nabídku služeb, stejně tak jako své znalosti. 

Velmi si zakládám na klidu a pořádku při své práci. Jsem odpůrce mobilů a agresivního uhánění vůči nedostatku mého času. Proto velmi oceňuji, když se klienti objednávají v místě po ošetření.
Beru svou práci vážně, ale nebudeme si lhát, lidské tělo není stroj. Každý máme mimo práci i jiné povinnosti, zájmy a rodinu.  Posledních 5 let jsem se setkala mnohým a spousta situací při práci s klienty mě utvrdila v nastavení jistých hranic. 
Proto již po letitých zkušenostech nenabírám velké množství klientů, nedávám nekonečné šance nespolehlivým a zcela jsem omezila podvečerní termíny.
Mám ráda slušné chování, zdravou lidskost s trochou empatie a pořádnou dávkou humoru. S chutí a péčí se věnuji stálým klientům, kteří se ke mě vrací, chováme k sobě vzájemnou úctu a respekt.
Při zrušení termínu se informujeme vzájemně včas. 

Jaké profesionální značky mi prošly pod rukami? Pracuji/pracovala jsem s nimi, testovala je a nebo jsem je dlouhodobě používala? 

Juliette Armand, Thalgo, Babor, Phyris, SynCare, Nobilis Tilia, Ryor, Alcina, Lancome, Givenchy, Éminence, Matis Paris, Sisley, O.P.I, Orly, Essie, Footlogix, Biotherm,  Glamour Lashes, Violet Lashes, Delarom Paris,  Darphin Paris,  NARS, Huda Beauty, Fenty, Zoeva, Too Faced, CND, Cuccio, Pretty Vulgar, Inglot, MAC, Dior, Benefit, Payot, Gucci, …

 

Lenka N.

Designed by © Lenka Nemravová 2015-2021 . Všechna práva vyhrazena - kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu majitele je zakázáno. Webová stránka neobsahuje cookies.